برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره ما

 

شرکت دانش بنیان علم و فن آراد با تجربه چندین ساله مدیران و کارشناسان خود در زمینه ساخت ماشین‌های تخصصی با فن‌آوری بالا به خصوص تکنولوژی ماشین بینایی و پردازش تصویر اقدام به طراحی و ساخت انواع ماشین‌های سورتینگ در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، غذایی، صنعتی، معدنی، بازیافت، دارویی، لجستیک و . . . نموده است.
شرکت مهندسی علم و فن آراد در دستگاه سورت خود با برند آراد سورتینگ از جدیدترین و به‌روزترین تجهیزات و قطعات در صنعت ماشین بینایی استفاده می‌نماید و سخت افزارهای انتخابی شرکت دارای پشتیبانی دراز مدت می‌باشد. علاوه بر سخت افزارهای به روز، شرکت نرم‌افزارهای تخصصی کار با دستگاه سورتینگ را مطابق با نیازمندی‌های کاربر و مشتریان ایرانی خود توسعه داده که در هر زمان قابلیت ارتقا و تغییر آن مطابق با نیازمندی مشتری وجود دارد.
این شرکت برای برخورداری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و به روز نگه داشتن ماشین‌های خود ارتباط مستمر با مراکز دانشگاهی و انجمن‌ها و گروه‌های تخصصی در زمینه ماشین بینایی را در دستور کار خود قرارداده است. همچنین این شرکت سعی می‌نماید در نمایشگاه‌های تخصصی در سراسر دنیا شرکت نموده تا بتواند با جدیدترین‌ دستاوردهای این صنعت از نزدیک آشنا گردد. شرکت علم و فن آراد برای تحقیق و توسعه اهمیت ویژه‌ای قائل است و سعی می‌نماید با شناسایی نیازهای بومی کشور در زمینه سورت انواع محصولات، دستگاه‌های سورتینگ خود را ارتقاء و توسعه دهد.
آراد سورتینگ با ایجاد ارتباط مستمر با مشتریان و خدمات همیشگی به آن‌ها اطمینان حاصل می‌دهد که مشتریان حداکثر ظرفیت و کیفیت را از دستگاه خود بدست می‌آورند و نیازهای سورت و پاک کردن آن‌ها برآورده می‌شود. همچنین این شرکت خدمات مشاوره‌ای برای ایجاد خط کامل سورتینگ و انتخاب انواع دستگاه‌ها از جمله دستگاه الک یا سرند، بوجاری، بالابرها، دستگاه‌های بسته‌بندی محصول و . . . به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا سرمایه گذاری آن‌ها در یک بستر کم ریسک و با بهره‌وری بالا صورت پذیرد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست