سورتینگ میوه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
آراد سورتینگ ماشین‌های سورتینگ رنگی برای انواع غلات و دانه‌های روغنی از جمله برنج، جو، گندم، ذرت، کنجد، تخم شربتی، تخم ریحان، تخم کتان، سیاه دانه و . . . ارائه می‌کند. دستگاه سورتینگ بذر و غلات شرکت با CCD رنگی ژاپنی توشیبا، اجکتورهای ایتالیایی ماتریکس، برد کنترلی با FPGA از برند آمریکایی Altera و میکروچیپ از برند کره‌ای سامسونگ تحویل می‌شوند.
ماشین‌های سورتینگ با ظرفیت‌های مختلف از 1 تا 12 کاناله عرضه می‌گردند که ظرفیت هر کانال بستگی به نوع محصول دارد و از 200 تا 1200 کیلو در ساعت برای ریزش مواد است. ماشین‌ها دارای دقت بالای 99.99 درصد بوده و دارای هاپر و فیدر لرزشی از جنس استیل ضد زنگ و سینی آلومینیومی آنودایز شده هستند.
در ماشین‌های سورتینگ آراد امکان جداسازی محصول بر اساس رنگ در گروه‌بندی‌های مختلف وجود دارد. ضمن اینکه ماشین دارای صفحه برنامه فارسی/انگلیسی کاربر پسند است. در برنامه ماشین امکان تعریف مد اندازه وجود دارد. در این مد سورتینگ بر اساس مساحت تصویر محصول در صفحه ریزش انجام می‌شود. با این مد می‌توان محصول شکسته مانند دانه برنج شکسته(نیم دانه) از محصول جدا نمود. همچنین در برنامه ماشین مد شناسایی دایروی بودن محصول وجود دارد که محصول را از نظر گرد بودن یا قلمی بودن شناسایی می‌نماید. دو مد اندازه و دایروی بودن می‌توانند به جداسازی اقلام خارجی با رنگ مشابه کمک نمایند مانند جداسازی ساقه چوب با رنگ مشابه از اسپند یا سیاه دانه.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست