سورتینگ آجیل، خشکبار

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آراد سورتینگ ماشینهای سورتینگ رنگی برای گروه آجیل، خشکبار و میوه های خشک از جمله کشمش، تخمه کدو، تخمه آفتابگردان، تخمه هندوانه، بادام، پسته، مغز پسته، مغز گردو، مغز فندق، انجیلک و . . . ارائه میکند.ماشینهای سورتینگ آجیل و خشکبار شرکت با CCD رنگی ژاپنی توشیبا، اجکتورهای ایتالیایی ماتریکس، برد کنترلی با FPGA از برند آمریکاییAltera و میکروچیپ از برند کره‌ای سامسونگ تحویل می‌شوند.
ماشینهای سورتینگ با ظرفیتهای مختلف از 1 تا 12 کاناله عرضه می‌گردند که ظرفیت هر کانال بستگی به نوع محصول دارد و از 200 تا 1200 کیلو در ساعت برای ریزش مواد است. ماشینها دارای دقت بالای 99.99 درصد بوده و دارای هاپر و فیدر لرزشی از جنس استیل زنگ نزن و سینی آلومینیومی آنودایز شده هستند.
در دستگاه سورتینگ آراد امکان جداسازی محصول بر اساس رنگ در گروه بندی های مختلف وجود دارد. ضمن اینکه ماشین دارای صفحه برنامه فارسی/انگلیسی کاربر پسند است. در برنامه ماشین امکان تعریف مد اندازه وجود دارد. در این مد سورتینگ بر اساس مساحت تصویر محصول در صفحه ریزش انجام میشود. با این مد میتوان محصول شکسته مانند تخمه کدو شکسته را از محصول جدا نمود. همچنین در برنامه ماشین مد شناسایی دایروی بودن محصول وجود دارد که محصول را از نظر گرد بودن یا قلمی بودن شناسایی مینماید. دو مد اندازه و دایروی بودن میتوانند به جداسازی اقلام خارجی با رنگ مشابه کمک نمایند مانند جداسازی ساقه چوب زرد از کشمش هم رنگ(طلایی).

 
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست