سورتینگ بذر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
آراد سورتینگ ماشین‌های سورتینگ رنگی برای انواع بذر از جمله تخم گشنیز، تخم پیاز، تخم شنبلیله، اسفناج، تخم ریحان، تخم شوید و . . . ارائه می‌کند. دستگاه سورتینگ حبوبات شرکت با CCD رنگی ژاپنی توشیبا، اجکتورهای ایتالیایی ماتریکس، برد کنترلی با FPGA از برند آمریکایی Altera و میکروچیپ از برند کره‌ای سامسونگ تحویل می‌شوند.
ماشین‌های سورتینگ با ظرفیت‌های مختلف از 1 تا 12 کاناله عرضه می‌گردند که ظرفیت هر کانال برای حبوبات به طور متوسط 1.5 تن در ساعت برای ریزش مواد است. ماشین‌ها دارای دقت بالای 99.99 درصد بوده و دارای هاپر و فیدر لرزشی از جنس استیل زنگ نزن و سینی آلومینیومی آنودایز شده هستند.
در ماشین‌های سورتینگ آراد امکان جداسازی محصول بر اساس رنگ در گروهبندی‌های مختلف وجود دارد. ضمن اینکه ماشین دارای صفحه برنامه فارسی/انگلیسی کاربر پسند است. در برنامه ماشین امکان تعریف مد اندازه وجود دارد. در این مد سورتینگ بر اساس مساحت تصویر محصول در صفحه ریزش انجام میشود. با این مد میتوان حبوبات کوچک یا بزرگ را از محصول جدا نمود. همچنین در برنامه ماشین مد شناسایی دایروی بودن محصول وجود دارد که محصول را از نظر گرد بودن یا قلمی بودن شناسایی مینماید. دو مد اندازه و دایروی بودن میتوانند به جداسازی اقلام خارجی با رنگ مشابه کمک نمایند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
فهرست