سورتینگ چای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 1]
آراد سورتینگ ماشین سورتینگ چای با توانایی جداسازی دو سطحی محصول ارائه می‌کند. این ماشین محصول چای را همزمان در سه گروه چای درجه یک بدون ساقه و کاملا سیاه، چای درجه دو دارای ساقه و در نهایت چوب و ساقه ضایعاتی تقسیم‌بندی می‌نماید.
ماشین‌های سورتینگ چای شرکت با CCD رنگی ژاپنی توشیبا، اجکتورهای ایتالیایی ماتریکس، برد کنترلی با FPGA از برند آمریکایی Altera و میکروچیپ از برند کره‌ای سامسونگ تحویل می‌شوند.
ماشین سورتینگ چای با ظرفیتهای 75 کیلو، 300 کیلو و 450 کیلو در ساعت عرضه میگردند. این ماشین‌ها دارای دو طبقه ویژن و جدایش هستند که به صورت سفارشی می‌توانند سه طبقه نیز ساخته شوند. ماشین‌ها دارای دقت بالای 99.99 درصد بوده و دارای هاپر و فیدر لرزشی از جنس استیل زنگ نزن و سینی آلومینیومی آنودایز شده هستند.
در ماشین‌های سورتینگ چای محصول توسط یک بالابر از بالا به داخل ماشین ریخته می‌شود. در طبقه اول ضایعات محصول از جمله چوب و ساقه گرفته می‌شوند و در طبقه دوم چای به دو گروه چای درجه یک بدون ساقه و چای درجه دوم تقسیم بندی می‌شود.
در زیر دستگاه سه پالت یا کانوایر به خروج سه گروه یاد شده وجود دارد. تعداد اجکتورها در ماشین سورتینگ چای 2 برابر و تعداد دوربین‌ها 1.5 برابر ماشین سورتینگ هم اندازه در سایر بخش‌ها می‌باشد که سبب افزایش قیمت آن می‌گردد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 1]
فهرست